Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Борони для мотоблоків і мототракторов

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Борона «Zirka-105» і аналоги

3 600 Грн.

Борона «Zirka-105» і аналоги

Роторна борона агрегатується з мотоблоками «Zirka-105»  При русі мотоблока з секціями ротаційної борони пластини спільно з поперечними дисками подрібнюють грунтові грудки і вирівнюють поверхню грунту.Одна пластина розрізає великі грудки на відн..

Brand:: Крючков

Борона «Нева» і аналоги

3 600 Грн.

Борона «Нева» і аналоги

Роторна борона агрегатується з мотоблоками «Нева»  При русі мотоблока з секціями ротаційної борони пластини спільно з поперечними дисками подрібнюють грунтові грудки і вирівнюють поверхню грунту.Одна пластина розрізає великі грудки на відносно ..

Brand:: Крючков

Борона зубова БЗСС 1.0

2 850 Грн.

Борона зубова БЗСС 1.0

Борона зубова  БЗСС 1.0Борона призначена для глибокого розпушування грунту з метою закриття вологи, вирівнювання поверхні грунту, боротьби з бур'янами, а також боронування зернових культур, багаторічних трав, кукурудзи і соняшнику. Агрегатується..

Brand:: УкрПром

Борона зубчаста

2 300 Грн.

Борона зубчаста

Борона зубчаста для мінітрактора  Борона призначена для глибокого розпушування грунту і знищення бур'янів.Продуктивність: 0,3...0,5 га/год;Глибина боронирования: 100 мм;Габаритні розміри: ширина - 650 мм, довжина 580 ммКількість зубів: 20 шт.В..

Brand:: Крючков

Райборонок ОР-07

1 800 Грн.

Райборонок ОР-07

Зубова боронаБорона призначена для глибокого розпушування грунту і знищення бур'янів. Має ланцюг для кріплення. Зубова борона неодмінно підійде для різних завдань. Різнопланове використання передбачає можливість прикріплення до зчеплення до трактора,..

Brand:: УкрПром

Лущильник Кентавр/Zirka для культиваторів

900 Грн.

Лущильник Кентавр/Zirka для культиваторів

Лущильник грунтовий для культиваторів ..

Brand:: УкрПром

Борона зубчаста регульована

Уточнюйте ціну

Борона зубчаста регульована

Борона зубчаста..

Brand:: УкрПром

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Для повноцінного догляду за грунтом на полях і городах необхідно вчасно орати і боронувати її. Після оранки на землі залишаються масивні брили, які потрібно розрівняти і подрібнити. Саме для цього використовуються борони для грунту. Ці агрегати, в залежності від конструктивного виконання, можуть бути роторними і зубчастими. Цей різновид навісного обладнання для мотоблоків і мототракторов забезпечує ефективне подрібнення грунтових грудок, завдяки чому досягається оптимальна рихлість грунту.


Особливості роторних, зубчастих борін для грунту

Кожна різновид борін для грунту має свої специфічні особливості:

  1. Зубчасті конструкції представлені у вигляді плоских металевих каркасів, до яких перпендикулярно прикріплені гострі сталеві штирі. Простягаючи бороновальную установку по поверхні грунту за допомогою мотоблока або мототрактора, можна за короткий проміжок часу обробити велику площу землі;
  2. Роторні моделі виготовляються в вигляді набору загострених металевих дисків. При русі вони починають обертатися, розбиваючи масивні ґрунтові брили.

Обидва різновиди агрегатів для боронування грунту мають вагому перевагу - вони не вимагають підключення до пристрою забору потужності. Крім того, пристрої мають гранично просту конструкцію, тому не вимагають частого ремонту і технічного обслуговування.


Якісне навісне обладнання для мотоблоків і мототракторов

Щоб оформити замовлення на покупку роторних або зубчастих борін для грунту, слід звернутися в інтернет-магазин «Мініфермер». На сайті компанії представлені різні види модулів для мотоблоків і мототракторов.

Продукція виготовляється провідними українськими виробниками. Фактичні характеристики виробів в точності збігаються з номінальними, що підтверджено сертифікатами міжнародного зразка.

Онлайн курсы IT