Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

ZOOMLION

У даній категорії немає товарів.

Транснаціональна компанія Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd. вкладає свій основний потенціал в розробку і виробництво продукції в галузі машинобудування та сільського господарства. Наука і технології - це єдино правильний шлях до досягнення кращого результату, яким пішло керівництво компанії відразу після її заснування в 1992 році. Мета - побудувати високотехнологічне підприємство з виробництва обладнання, що об'єднує інженерну техніку, сільськогосподарську техніку та фінансові послуги.

Маючи досвід інновацій та розвитку більш 20 років, компанія є великим підприємством, в складі якого 9 основних категорій виробництва, 49 виробничих ліній і майже 800 профілюючих продуктів. В даний час Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd. також активно сприяє стратегічним перетворенням і має власну і повноцінної сервісно-збутову мережу по всьому світу.

Трактори Zoomlion (в Україні відомі під брендами Chery і Detank) отличаюся універсальністю, надійними експлуатаційними показниками, оптимальною ціною, швидкою окупністю і затребувані покупцями. Так як дочірні підприємства, дослідні інститути, виробничі бази компанії розкидані по всьому світу, вироблена техніка адаптована до роботи в різних кліматичних зонах, придатна до тривалої експлуатації на сільськогосподарських роботах, може використовуватися в якості транспортних і землерийних засобів.

Багато моделей представлені на аграрному ринку в декількох модифікаціях, що дозволяє демонструвати високий технічний рівень, відповідати вимогам ринку і задовольняти потреби постійно зростаючого фермерського попиту.

Онлайн курсы IT