Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Прес-підбирач для тракторів

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Прес-підбирач рулонний ПРП-80/50

155 135 Грн.

Прес-підбирач рулонний ПРП-80/50

Рулонний прес-підбирач ПРП-80/50 для міні-тракторів потужністю 18-30 к.с.Прес-підбирач підбирає з поверхні поля валки сіна чи соломи та пресує у рулонні тюки, зв'язуючи їх мотузкою-шпагатом.Навішується на задню три точкову навісну систему трактора, ..

Brand:: ДТЗ

Прес-підбирач рулонний ПРП-80/70

161 425 Грн.

Прес-підбирач рулонний ПРП-80/70

Рулонний прес-підбирач ПРП-80/70 для міні-тракторів потужністю 24-50 к.с.Прес-підбирач підбирає з поверхні поля валки сіна чи соломи та пресує у рулонні тюки, зв'язуючи їх мотузкою-шпагатом.Характеристики:Виробник-ДТЗКраїна виробник - Китай Тип..

Brand:: ДТЗ

Прес-підбирач рулонний RXYK -0870

Уточнюйте ціну

Прес-підбирач рулонний RXYK -0870

Прес-підбирач рулонний RXYK-0870 являє собою оптимальний прес - підбирач для отримання зручних рулонів. Щільні невеликі рулони легко піддаються транспортуванню і зберіганню. Малі підприємства воліють такі рулони невеликого формату, які може переміщат..

Brand:: Китай

Прес-підбирач рулонний RXYK-9010

Уточнюйте ціну

Прес-підбирач рулонний RXYK-9010

Рулонний прес-підбирач буде кращим рішенням при використанні з міні тракторами від 30 до 50 к.с.Якісне виготовлення, простота в налаштуваннях і легкість в обслуговуванні незаперечні переваги даної моделі.Прес-підбирач RXYK-9010 конструктивно анало..

Brand:: Китай

Прес підбирач рулонний Sipma PS 1210 Classic

735 000 Грн.

Прес підбирач рулонний Sipma PS 1210 Classic

Рулонний прес підбирач (Сіпма) Sipma PS 1210 використовується з тракторами тягового класу 1,4. призначений для заготівлі сіна.За один прохід машина підбирає сіно з валків і пресує в рулони з обв'язкою шнуром.Камера згортання із гідравлічним закриттям..

Brand:: Sipma

Прес-підбирач тюковий SIPMA PK 4010 KOSTKA

695 000 Грн.

Прес-підбирач тюковий SIPMA PK 4010 KOSTKA

Прес-підбирач тюковий Sipma PK 4010 KOSTKA Z-224/2 з гідравлічним регулюванням підбирача- призначений для збору соломи, сіна з подальшим пресуванням у пакунки прямокутної форми. Застосовується з тракторами потужністю від 40 л.Прес-підбирач Сіпма..

Brand:: Sipma

Прес-підбирач рулонний ПР-Ф-145

Уточнюйте ціну

Прес-підбирач рулонний ПР-Ф-145

Призначенням прес-підбирача білоруського виробника «Бобруйскагромаш» серії ПР-Ф-145 є підбір сіна і його подальше пресування в рулони. Він підходить для використання в індивідуальних сільських або фермерських господарствах.Прес-підбирач ПР-Ф-145 руло..

Brand:: Бобруйскагромаш

Прес-підбирач рулонний RXYK-8050

Уточнюйте ціну

Прес-підбирач рулонний RXYK-8050

Прес-підбирач рулонний RXYK-8050 являє собою оптимальний прес - підбирач для отримання зручних рулонів. Щільні невеликі рулони легко піддаються транспортуванню і зберіганню. Малі підприємства воліють такі рулони невеликого формату, які може переміщат..

Brand:: Китай

Прес-підбирач тюків ПТ-165М

Уточнюйте ціну

Прес-підбирач тюків ПТ-165М

Прес-підбирач білоруського виробника «Бобруйскагромаш» серії ПТ-165м встановлюється на трактори класу 1,4. Його призначенням є підбір сіна і його подальше пресування в тюки прямокутної форми.Надійні конструкції прес-підбирача виконані з міцних матері..

Brand:: Бобруйскагромаш

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Прес-підбирач - це причіпний агрегат, який необхідний для пресування сіна і соломи. Ці модулі для тракторів дозволяють швидко і ефективно підбирати, а також пресувати скошену рослинність. Пресована рослинна маса приймає форму циліндричного рулону, обмотаного шпагатом. Сіно і солому, упаковану в такому вигляді, набагато легше зберігати і транспортувати. Пресовані рослинні корми займають менше місця в приміщеннях для зберігання, завдяки чому корисний простір в складських і ангарних будівлях використовується більш раціонально.


Переваги рулонних пресів-підбирачів для тракторів

Серед основних особливостей цього причіпного обладнання для пресування сіна можна виділити наступні:

  • всі процеси автоматизовані. Трактористу не потрібно постійно контролювати роботу преса-підбирача для трактора і стежити за станом агрегату. Потрібно лише в міру необхідності поповнювати запас шпагату, використовуваного для обв'язки рулонів, і періодично проводити візуальну діагностику і профілактичний ремонт пристрою;
  • агрегати відрізняються високою енергоефективністю. Більшість моделей цих пристроїв розраховані на потужність до 80 л. с. Це дозволяє з однаковим успіхом використовувати таке обладнання як на потужних, так і на малопотужних тракторах.

Корпусні деталі підбирачів оброблені високоякісною порошковою фарбою. Вона забезпечує надійний захист від окислювальних процесів і запобігає руйнуванню внутрішньої структури металу через появу вогнищ корозії.


Причіпні модулі для пресування сіна

Інтернет-магазин «Мініфермер» пропонує якісні причіпні модулі для тракторів, призначені для пресування сіна, підв'яленої трави і соломи.

Преси-підбирачі виготовляються на білоруському заводі «Бобруйскагромаш» і проходять багаторівневий контроль якості. Для їх виробництва використовуються сертифіковані деталі і компоненти.

Онлайн курсы IT