Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Ходоуменьшители для мотоблоків і мотокультиваторів

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Ходозменшувач редукторний (Зх4)

9 650 Грн.

Ходозменшувач редукторний (Зх4)

Ходозменшувач з шестерінчатої передачею, «ЗХ4», розроблений для зниження робочої швидкості мотоблоків оснащених дизельними двигунами, з повітряним охолодженням, потужністю 6 л. с. Зниження швидкості необхідно для виконання повільних робіт: оранка, пі..

Brand:: Крючков

Ходозменшувач «Zirka-105» (бензин, дизель)

6 450 Грн.

Ходозменшувач «Zirka-105» (бензин, дизель)

Ланцюговий Ходозменшувач для мотоблока «Zirka-105»  Передаточне число: 2,5 : 1. Вага 17 кгВ комплекті: корпус із запресованим шестигранним валом, перехідна рамка з профільної труби, для кріплення до бензинової версії мотоблока "Zirka-105" , вел..

Brand:: Крючков

Ходозменшувач «Zirka-135»

6 450 Грн.

Ходозменшувач «Zirka-135»

Ходозменшувач для мотоблока «Zirka-135»  Ланцюговий ходоуменьшитель для мотоблока "Zirka-135"Передаточне число: 2,5 : 1. Вага 17 кгВ комплекті: корпус із запресованим шестигранним валом, великі зірки — 2 шт., малі зірки — 2 шт., ланцюг — 2 шт.,..

Brand:: Крючков

Ходоуменьшитель для мотокульт-ра

Уточнюйте ціну

Ходоуменьшитель для мотокульт-ра

Ходоуменьшитель для мотокультиваторів «Pubert»  Зменшувач ходу являє собою додатковий редуктор, який встановлюється на корпус мотокультиватора. При цьому з'являється друга ходова частина, висунута вперед.Привід на понижуючий редуктор здійснюєть..

Brand:: Крючков

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Ходозменшувача, як це видно з назви, використовуються для зниження робочої швидкості і збільшення тягового зусилля. По суті це додатковий редуктор для мотоблоків і мотокультиваторів, який легко встановлюється на корпус мототехніки і оптимізує її експлуатаційні характеристики. В асортименті інтернет-магазину «Мініфермер» представлені ходозменшувача для бензинових і дизельних двигунів.


Додаткові редуктори для зменшення ходу мототехніки

На вітрині нашого інтернет-магазину ви знайдете кілька різновидів ходозменшувача для мотоблоків і мотокультиваторів. В наявності є як нові редуктори, так і колишні у вживанні. Кожна товарна одиниця має докладний опис на сайті із зазначенням основних робочих характеристик і особливостей конкретної моделі. Продукція українського виробництва порадує вас:


  • простотою підключення;
  • зручністю використання;
  • високою надійністю;
  • довговічністю і зносостійкістю;
  • універсальністю - бензин і дизель.

Ви можете підібрати додатковий редуктор самостійно або звернувшись до менеджерів-консультантів нашого інтернет-магазину. Вони забезпечать вас більш детальною інформацією по кожному пристрою і порекомендують механізм з оптимальними характеристиками.


Редукторні ходозменшувача для мотоблоків і мотокультиваторів

Щоб придбати редукторний ходоуменьшитель, достатньо оформити заявку будь-яким зручним для вас способом. Поставляємо додаткові редуктори для мотоблоків і мотокультиваторів по всій території України. Все обладнання проходить ретельну передпродажну перевірку - ми дорожимо своєю репутацією і реалізуємо механізми в ідеальному робочому стані.

Онлайн курсы IT