Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Мотоблоки Мотор Січ

У даній категорії немає товарів.

Мотоблоки української компанії «Мотор Січ» - це продуктивна техніка, яка зарекомендувала себе як одна з найбільш надійних з представлених на ринку. Вона повністю адаптована під місцеві умови, має значний ресурс роботи і довговічності, проста в експлуатації, бензиновий двигун економічний, запчастини завжди є в наявність. Така техніка використовується для садових і городніх робіт.


Бензинові і дизельні мотоблоки «Мотор Січ»

Така техніка використовується на комерційних полях, також може бути застосована для садових і городніх робіт на особистих присадибних ділянках. Мотоблоки використовуються для оранки, культивування, прополки, розпушування, підгортання і нарізки борозен.


Мотоблоки «Мотор Січ» користуються популярністю на ринку сільськогосподарського обладнання завдяки таким характеристикам:


  • високі показники тягового зусилля (одні з найвищих із запропонованих на ринку);
  • широкий діапазон швидкостей і ширини колії;
  • простота управління, комфортність використання;
  • універсальність - підходить для різноманітних земляних робіт;
  • можливість застосування в комунальному господарстві;
  • відмінне поєднання ціни та якості.


Якісні мотоблоки для садових і городніх робіт

Трансмісія мотоблоків «Мотор Січ» складається з трехвальной шестеренчатой ​​коробки передач, що забезпечує надійну передачу крутного моменту на тягові колеса з мінімальними втратами. Компанія пропонує великий модельний ряд техніки для садових і городніх робіт за рахунок установки дизельних або бензинових двигунів різної потужності. Це дозволяє підібрати обладнання виходячи з обсягів роботи.

Вся техніка має гарантію якості, ми також надаємо постгарантійне обслуговування. За детальною інформацією звертайтеся до консультантів компанії.

Онлайн курсы IT