Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

SHIFENG ( Шифенг)

У даній категорії немає товарів.

При покупці минитрактора Shifeng - Знижка на Навісне обладнання від 3%


Стратегічна мета Shifeng Group - Якість, Надійність, Визнання. З моменту свого заснування в 1993 році, компанія Shifeng Group виробляє техніку та обладнання для сільського господарства і вже більше 15 років впевнено утримує статус виробника № 1 на внутрішньому і зовнішньому ринку Китаю.

Розгалужена мережа дослідних і виробничих потужностей концерну сприяє успіху в тракторобудуванні, випуск комбайнів, вантажівок малого і середнього класу, автомобілів, вантажних триколісних мотоциклів, у виробництві дизельних двигунів, транспортних шин, нейлонового волокна, вугільних силових установок. Компанія є власником найбільшої кількості патентів на свою продукцію серед підприємств Китаю, але основний потенціал вкладає в розвиток агропромислового комплексу - розробку нових продуктів і вдосконалення технологій виробництва.

Відмінною рисою побудови бізнесу Shifeng є повна відкритість до співпраці з перспективними інженерними та конструкторськими бюро. Компанія регулярно проводить конкурси та набори кращих фахівців в свої ряди, здійснюючи виробництво в єдності з використанням інноваційних системних підходів. Трактори Shifeng повністю відповідають принципу їх виробництва, що гарантує визнання техніки аграріями всього світу.

Онлайн курсы IT