Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Подрібнювачі гілок- Дровоколи

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)
Щепоріз Remet RT-630 для трактора

67 000 Грн.

Щепоріз Remet RT-630 для трактора

Щепоріз польського виробника «REMET» серії RT-630 призначений для механізованого переробки деревини різних видів на друзки, які в подальшому можна використовувати в якості палива.Дисковий подрібнювач агрігатіруется з тракторами потужністю від 20 до 8..

Brand:: Польща

Подрібнювач гілок та дровокол з приводом від ВОМ

24 700 Грн.

Подрібнювач гілок та дровокол з приводом від ВОМ

Подрібнювач гілок з приводом від трактора, в комплекті з конусом та столиком для коління дров.Призначений для рубання  сирих та сухіх гілок діаметром до 50 мм на відрізки довжиною по 100-120 мм. для подальшого використання в пічках та котлах..

Brand:: Крючков

Ріжучий блок подрібнювача гілок

18 300 Грн.

Ріжучий блок подрібнювача гілок

Робочий різальний модуль застосовується у подрібнювачах гілок із приводом від ВОМ, електродвигуна, бензинового двигуна або мотоблока.Блок рубає деревину максимальним діаметром до 50мм. на шматки 100-120 мм.Ножі в серцевині блоку можуть встановлюв..

Brand:: Крючков

Подрібнювач гілок з приводом від трактора (двостороння заточка)

22 400 Грн.

Подрібнювач гілок з приводом від трактора (двостороння заточка)

Подрібнювач гілок з приводом від трактора призначений для рубки сирих гілок діаметром до 50 мм на відрізки по 100-120 мм Може використовуватися з минитракторами, оснащеними валом відбору потужності і триточковим причіпним вузлом.У подрібнювачі гілок ..

Brand:: Крючков

Подрібнювач гілок з приводом від трактора (одностороння заточка)

22 800 Грн.

Подрібнювач гілок з приводом від трактора (одностороння заточка)

Подрібнювач гілок з приводом від трактора призначений для рубки сухих гілок діаметром до 50 мм на відрізки по 100 — 120 мм. Може використовуватися з минитракторами, оснащеними валом відбору потужності і триточковим причіпним вузломВ подрібнювач гілок..

Brand:: Крючков

Подрібнювач гілок PG-80T

39 500 Грн.

Подрібнювач гілок PG-80T

Ціна вказана без ПДВПодрібнювачі гілок виробництва ТМ «Palche» призначені для переробки та подрібнення гілок та інших деревних відходів шляхом рубки на шматки завдовжки 6-12 див., Що ідеальні для використання в якості палива для котлів, печей, каміні..

Brand:: Palche

Подрібнювач гілок PG-120T

62 500 Грн.

Подрібнювач гілок PG-120T

Ціна вказана без ПДВПодрібнювач гілок торгової марки «Palche» серії PG-120T встановлюється на трактори з допомогою стандартної трехточечной навішування. Він агрегатується з тракторами серії обладнаних BOM з номінальними потужностями від 25 кінських с..

Brand:: Palche

Подрібнювач гілок PG-120T-К

105 000 Грн.

Подрібнювач гілок PG-120T-К

Ціна вказана без ПДВПодрібнювач гілок підходить для установки на трактори обладнаних BOM з 540 оборотами в хвилину. Для цього він оснащений навішуванням з кріпленням трьох точкового типу. Потужність трактора для нормальної роботи подрібнювача повинна..

Brand:: Palche

Щепоріз Подрібнювач деревини PL-120

125 000 Грн.

Щепоріз Подрібнювач деревини PL-120

Ціна вказана без ПДВПотужність пристрою повинна становити 43 кВт або 53 кінські сили. Деревоподрібнююча машина підходить для індивідуального використання фермерськими, сільськими або лісовими господарствами.Основні складові машини:Корпус з габаритним..

Brand:: Palche

Щепоріз Подрібнювач деревини PL-160

210 000 Грн.

Щепоріз Подрібнювач деревини PL-160

Ціна вказана без ПДВПодрібнювач деревини PL-160 - це деревоподрібнююча машина дискового типу. Агрегат призначений для подрібнення відходів деревини та деревообробки, і здатний перетворити в тріску гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки і обапі..

Brand:: Palche

Щепоріз Подрібнювач деревини PL-160 К

240 000 Грн.

Щепоріз Подрібнювач деревини PL-160 К

Ціна вказана без ПДВ Подрібнювач деревини PL-160K – це щепоріз дискового типу. Агрегат призначений для подрібнення відходів деревини та деревообробки та здатний перетворити на тріску гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки. На виході отриму..

Brand:: Palche

Конус подрібнювача гілок і столик (комплект)

2 300 Грн.

Конус подрібнювача гілок і столик (комплект)

Додаткова комплектація до подрібнювач гілок - конус 80 мм + столик, застосовується для розколювання дров...

Brand:: Крючков

Дровокол KMR-12E

Уточнюйте ціну

Дровокол KMR-12E

Дровокол виробництва ТМ «Palche» KMR-12Е механічний призначений для колки дров будь-яких порід дерева і будь вологості діаметром до 500 мм і довжиною до 640 мм. ..

Brand:: Palche

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Дровоколи — Подрібнювачі гілок

Дровокол та подрібнювач гілок - пристрої для дроблення (рубки) гілок дерева на великі частини та невеликі фракції. Розмір фракцій залежатиме від товщини гілок та твердості деревини.

За допомогою цього обладнання спрощують процеси заготівлі дров та виробництва тріски.

Які бувають дровоколи та подрібнювачі гілок

Пристрої відрізняються конструкцією та технологічними особливостями. Дровоколи поділяються на дві категорії:

● конусний та гвинтовий конус;

● механічні та гідравлічні.

Для роботи пристрою першої категорії з'єднуються з приводом мотоблоком, мототрактором, електродвигуном або двигуном внутрішнього згоряння.

Конічний дровокол використовують для колки великих колод. Він виглядає як конус із гвинтовим різьбленням. Робота обладнання ґрунтується на легкому вкручуванні шурупа в поверхню дерева. Таким чином, конус повільно розсуває деревні волокна, і матеріал розділяється на частини.

Механічні та гідравлічні дровоколи розколюють деревину аналогічно до сокири. Матеріал подається на спеціальну ніж-сокиру за допомогою важеля або штовхача. Такий пристрій набагато складніший і застосовується переважно у промислових цілях.

Подрібнювачі гілок бувають двох видів:

● подрібнюючі деревину в тріски;

● веткоруби.

Пристрої для переробки дерева в тріски мають невеликі розміри та прості в управлінні. Їх часто називають «садові подрібнювачі гілок», оскільки зазвичай таке обладнання використовують садівники та дачники.

Веткоруби оснащені ножами, що пройшли або не пройшли термообробку. Перший варіант підходить для рубки підсохлих гілок, а другий – для сирих.

Де і для чого використовується дровокол

Дровоколи та подрібнювачі гілок використовуються як у промислових, так і в господарських цілях.

Лісозаготівельні підприємства, пилорами дроблять колоди та відходи деревини. У приватних будинках за допомогою дровоколів та подрібнювачів заготовляють дрова, переробляють гілки кущів та дерев після обрізки та проріджування.

Отримані тріски можна застосувати для мульчування, а за наявності спеціального пальника - в опалювальних цілях. Сировину, отриману за допомогою веткоруба, закидають у твердопаливні котли, каміни, мангали.

Де придбати дровокол

У нашому інтернет-магазині «Міні-Фермер» ви знайдете подрібнювачі гілок та дровоколи різних видів. Деякі моделі оснащені приводом від міні-трактора, мають одно- та двостороннє заточення.

Всі пристрої пройшли передпродажну підготовку, підлягають гарантійному та післягарантійному обслуговуванню та ремонту.

Зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактними телефонами або електронною поштою. Наші консультанти врахують ваші вимоги та уподобання та допоможуть правильно підібрати дровокол або подрібнювач гілок.

При необхідності проведемо тест-драйв вибраної техніки, щоб ви змогли побачити пристрій у роботі.

Доставка товару здійснюється по Україні нашим автомобілем, кур'єром, транспортною компанією або "Новою поштою". Надаємо можливість самовивезення із торгових майданчиків.

Онлайн курсы IT