Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Тракторні бури

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Бур тракторний навісний Wirax 1S-40

35 500 Грн.

Бур тракторний навісний Wirax 1S-40

Ямобур — призначений для риття землі неглибоких ям, отворів і лунок циліндричної форми. Ямобури суттєво полегшують і прискорюють роботи, заміщаючи фізична праця людей, тому активно використовуються в багатьох сферах господарської діяльності — для рит..

Brand:: WIRAX

Бур тракторний навісний TAD-LEN

33 000 Грн.

Бур тракторний навісний TAD-LEN

Країна виробник ― Польща Модель SZ-1Дата виготовлення – 2016 рікВ комплект входить 2 Діаметр шнека шнеків - 500 мм, 250 ммДовжина шнека - 100 смГлибина викопування - 90 смОберти ВВП - 540 об/хвВага - 145 кг ..

Brand:: Польща

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Для створення отворів в щільному твердому грунті недоцільно використовувати ручні інструменти. Цю роботу можна значно прискорити і полегшити, обладнавши трактор спеціальним навісним буром. Цей тракторний агрегат призначений для буріння грунту різної щільності і твердості. Ефективність буріння практично не залежить від температури і вологості навколишнього середовища. Бурильні роботи можна проводити навіть в умовах сильних морозів, коли промерзлий грунт стає дуже твердим.


Застосування навісних тракторних бурів

Тракторний навісний бур можна використовувати для проведення широкого спектру робіт:

  • для створення посадочних отворів в грунті під час встановлення опор ЛЕП, стовпів для вуличних ліхтарів, ліній провідного телефонного зв'язку та ін .;
  • для висаджування дерев при облаштуванні паркових зон, створення лісосмуг, садів, алей та ін .;
  • для установки пальових стрижнів, що використовуються для будівництва фундаментів будівель.

Агрегати для буріння грунту виготовляються з високоякісного металевого сплаву, стійкого до деформацій і механічних пошкоджень. Бурова установка приводиться в рух від пристрою забору потужності. Контроль стану агрегату здійснюється за допомогою гідравлічних приводів, якими управляє тракторист з салону машини.


Надійне обладнання для буріння грунту

У каталозі інтернет-магазину «Мініфермер» представлені сертифіковані тракторні бури польського виробництва. Навісні модулі для буріння грунту виготовляються відповідно до європейських стандартів якості. Агрегати поставляються покупцям в абсолютно новому стані, без найменших дефектів і пошкоджень.

Щоб придбати обладнання, слід ознайомитися з асортиментом, вивчити технічні специфікації доступних товарів, помістити обрану модель в «Кошик» і оформити замовлення.

Онлайн курсы IT