Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Мінітрактори МТЗ Беларус

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Міні-Трактор Беларус-320.4

420 000 Грн.

Міні-Трактор Беларус-320.4

Колісний міні-трактор Беларус 320.4 має широку область застосування і призначений для виконання різних робіт в сільському господарстві. Беларус 320.4 завдяки невеликим габаритам, маневреності ,хорошим тяговим характеристикам плюс повний привід широко..

Brand:: МТЗ

Минитрактор Беларус-320.4М

Уточнюйте ціну

Минитрактор Беларус-320.4М

Трактор  Беларус 320.4 предназначен для выполнения различных работ  в сельском хозяйстве. Также минитрактор Беларус 320.4  благодаря небольшим габаритам, маневренности, хорошим тяговым характеристикам плюс полный привод широко при..

Brand:: МТЗ

Міні-трактор МТЗ Беларус 132 Н

Уточнюйте ціну

Міні-трактор МТЗ Беларус 132 Н

Міні-трактор МТЗ «Беларус-132Н» кращий вибір для малих присадибних і фермерських господарств. Рама що ламається робить його дуже маневреним. За рахунок підключається приводу задніх коліс і блокування диференціала переднього моста міні трактор МТЗ -13..

Brand:: Сморгонский Агрегатный Завод

Мінітрактор МТЗ Беларус 152

Уточнюйте ціну

Мінітрактор МТЗ Беларус 152

Універсальний трактор «Беларус -152», один з кращих представників міні техніки в своєму класі. Його виділяє сучасний дизайн, надійність і якість. Міні трактор володіє всім необхідним функціоналом для виконання практично всіх сільськогосподарських роб..

Brand:: Сморгонский Агрегатный Завод

Міні-Трактор Беларус-321

Уточнюйте ціну

Міні-Трактор Беларус-321

Трактор Беларус -321 не обладнаний кабіною. Застосовується для різних робіт в сільському і комунальному господарстві.Модель оснащена надійним італійським двигун «Lombardini» LDW1603/B3, відмітними особливостями якого є висока продуктивність при невел..

Brand:: МТЗ

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Пропонуємо купити міні-трактор МТЗ «Білорусь»

У інтернет-магазині «Міні-Фермер» ви можете підібрати та купити міні-трактор МТЗ «Білорусь» заводської збірки. Робимо передпродажну підготовку. Працюємо із приватними особами, підприємствами, установами, організаціями. Даємо гарантію та супровідні документи.

Сфера застосування

Міні-техніка підійде, щоб обслуговувати потреби власного господарства, присадибної та дачної ділянки:

·         орати, культивувати та боронувати ґрунт;

·         садити, підгортати і копати картоплю та інші коренеплоди;

·         косити траву на сіно, здвоювати валки, згрібати, тюкувати;

·         возити сміття, дрова, овочі, сіно та інші вантажі.

Цехове складання тракторів дозволяє їх інтенсивно навантажувати. Тож у посівний сезон та при збиранні врожаю міні-трактор в Україні застосовують, щоб заробити. За допомогою міні-техніки возять вантажі, обробляють землю.

Особливості

На міні-техніку ставлять взаємозамінні комплектуючі. Конструктори передбачили гранично легкий доступ до вузлів та агрегатів для ТО. Всі моделі мають високу ремонтопридатність.

Витратники на ринку знаходяться у широкому доступі. Якщо деталі вичерпався ресурс — її легко знайти і нескладно поміняти.

Компанія-виробник поширює витратні матеріали та запчастини. Виробник навіть склав каталог деталей та складальних одиниць для міні-техніки, навісного та причіпного обладнання.

Міні-трактори МТЗ «Білорусь» сумісні з доступними на ринку моделями:

  • роторних та сегментних косарок;
  • ґрунтообробних фрез;
  • бульдозерного обладнання, снігоприбиральних відвалів та комунальних щіток;
  • окучників;
  • універсальних плугів.

Невеликі габарити дозволяють працювати міні-трактором на обмежених площах, навіть у теплицях. Завдяки високій маневреності міні-техніка проїжджає в обмежених умовах.

Які міні-трактори продає компанія «Міні-Фермер»

Продаємо техніку з кабіною та без. Старші моделі комфортніші, захищають оператора від опадів, вітру, пилу. Майже всіх тракторах — гидрообъемное рульове управління.

На техніку ставлять ДВС від провідних світових брендів: «Хонда» та «Ломбардіні». Доступні бензинові та дизельні версії, різної потужності. Підберемо варіанти 11-36 л.с.

У нашому інтернет-магазині є багатофункціональні трактори таких моделей:

  • "Білорус-132Н";
  • "Білорус-152";
  • "Білорус-320.4";
  • "Білорус-321";

Слідкуємо за появою нових міні-тракторів, оновленням та рестайлінгом старих моделей на виставках заводу-виробника.

Як купити міні-трактор в Україні?

Наша компанія є офіційним дилером «Сморгонського агрегатного заводу». Тому пропонуємо міні-трактори купити за відчутно нижчою ціною, ніж середня вартість ринку.

Працюємо по Trade-In. Якщо є старий трактор – надсилайте фото, опис. Ми оцінимо БУ-техніку. Якщо захочете, віднімемо її вартість із ціни нового міні-трактора.

Організуємо доставку міні-трактора до зазначеного населеного пункту України. Привозимо своїм авто чи шукаємо транспортну фірму. Зателефонуйте нам, безкоштовно проконсультуємо, допоможемо знайти потрібну модель.

Онлайн курсы IT