Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Розкидачі дорожніх сумішей

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Розкидач МВС-0,5 Д дорожньої суміші

55 000 Грн.

Розкидач МВС-0,5 Д дорожньої суміші

Машина МВД-0,5 Д призначена для посипання в осінньо-зимовий період доріг, тротуарів і пішохідних доріжок піском, відсівом та іншими сипучими сумішами. Агрегатується з тракторами класу 1,4 ( ЮМЗ,МТЗ-80 та ін)...

Brand:: Хмельниксельмаш

Розкидач піску, солі MOTYL N031M/1

115 000 Грн.

Розкидач піску, солі MOTYL N031M/1

Навісний розкидач дорожніх реагентів стрічкового типу призначений для регульованого розсіювання піску, солі в зимовий період на дорогах, тротуарах, площах, також можна використовувати в сільському господарстві як розкидач мінеральних добрив.Застосову..

Brand:: Польща

Розкидач піску Pronar KCT07

454 000 Грн.

Розкидач піску Pronar KCT07

 Причіпний розкидач Pronar KCT07 призначений для рівномірного та регульованого розподілу піску чи солі на проїжджій частині чи тротуарах у зимовий період.Агрегатується з тракторами та міні-тракторами потужністю від 20 к.с. обладнаними валом в..

Brand:: Pronar

Розкидач піску, солі Lisicki N062

545 000 Грн.

Розкидач піску, солі Lisicki N062

Розкидач стрічковий причіпний призначений для розсіювання піску, солі, дорожніх реагентів в осінній та зимовий період на дорогах, магістралях, площах, тротуарах.Агрегатується з тракторами потужністю від 60к.с., обладнаними валом відбору потужнос..

Brand:: Lisicki

Розкидач піску РП-1300

198 000 Грн.

Розкидач піску РП-1300

Розподільник РП-1300 призначений для обробки дорожніх та тротуарних покриттів антиожеледними матеріалами - піском, крихтою і т. п...

Brand:: УкрПром

Розкидач РДС -3 дорожніх сумішей

Уточнюйте ціну

Розкидач РДС -3 дорожніх сумішей

Розкидач РДС призначений для рівномірного розкидання дорожніх сумішей (Піску, відсіву та інше) надалі - матеріал, по тротуарах, пішохідних доріжках і дорогах в осінньо-зимовий період. Висока рівномірність матеріалу дає можливість використовувати РДС,..

Brand:: Хмельниксельмаш

Розкидач піску Л-116-01

Уточнюйте ціну

Розкидач піску Л-116-01

Розкидачі піску і піщаних сольових сумішей Л-116 призначений для обслуговування доріг, тротуарів, вулиць в зимовий період для запобігання ожеледі.Допустима вологість робочої суміші не більше 15% без грудок і каменів.Наводиться в роботу від ВВП тракто..

Brand:: Беларусь

Розподільник мін. добрив РУ-7000

Уточнюйте ціну

Розподільник мін. добрив РУ-7000

Розподільника мінеральних добрив призначений для транспортування і поверхневого внесення твердих мінеральних добрив, вапнякових матеріалів та хімічних меліорантів. Машина має привід транспортера, що подає як від колеса машини, що забезпечує синхроні..

Brand:: Бобруйскагромаш

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Машини та агрегати використовуються в комунальній галузі для обробки доріг, тротуарів, площ і вулиць протиожеледними сумішами, такими як пісок, сіль, відсів та ін.


Розкидачі бувають навісні та причіпні

Наводиться в дію можуть від ВВП трактора, коліс або гідросистеми.

Ширина розкидання може бути як регульованою, так і постійною.

Великим попитом в організаціях обслуговуючих прибудинкові території, дороги і тротуари користуються перевірені часом розкидачі піску і солі МВС-0,5 і РП -1300.


Придбати розкидачі дорожніх сумішей (піску солі) для тракторів і комунальної техніки Ви можете на нашому торговому майданчику в місті Вишневе або замовивши на сайті.

При покупці розкидачів піску, солі в нашому магазині ми організуємо доставку нашим транспортом або будь-яким перевізником по Україні.

Онлайн курсы IT