Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Сівалки для тракторів

Показано з 1 по 17 із 17 (1 сторінок)
Сівалка точного висіву 4-х рядна

64 000 Грн.

Сівалка точного висіву 4-х рядна

Кукурудзна сівалка для трактора потужністю від 24 к.с.Сівалка точного висіву призначена для висіву каліброваного насіння кукурудзи, соняшника, буряку, нуту.Посів із точно заданим інтервалом у рядку насіння, одночасно відбувається дозоване внесення гр..

Brand:: Китай

Сівалка зернова ЗАРЯ 12-ти рядна

52 535 Грн.

Сівалка зернова ЗАРЯ 12-ти рядна

Сівалка зернова тракторна 12 рядна призначена для посіву насіння зернових, зернобобових, дрібнонасіннєвих культур з одночасним внесенням мінеральних добрив.Сівалка являє собою навісний агрегат, який складається з рами з механізмом навішування, до ..

Brand:: Китай

Сівалка зернова 12-ти рядна

49 851 Грн.

Сівалка зернова 12-ти рядна

Сівалка зернова навісна дванадцяти рядна Сівалка навісна зернотуковая з дисковими сошниками і катушечным висівним апаратом використовується для посіву насіння зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), бобових культур (горох, квасоля, соя, ..

Brand:: Китай

Сівалка зернова 14-ти рядна

54 951 Грн.

Сівалка зернова 14-ти рядна

Сівалка навісна зернова на чотирнадцять рядків із робочою шириною 2,1 метра Сівалка навісна зернотуковая з дисковими сошниками і катушечным висівним апаратом використовується для посіву насіння зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), боб..

Brand:: Китай

Сівалка зернова Заря 16- ти рядна Сівалка зернова Заря 16- ти рядна

67 107 Грн.

Сівалка зернова Заря 16- ти рядна

Сівалка зернова 16-рядна тракторна для посіву пшениці, вівса, жито, ячмінь, горох, соя, ріпак, гірчиця, гречка, просо та одночасним внесенням гранульованих добрив.Основні характеристики:Країна виробник- КитайТип сівалки- навісна з дисковими сошниками..

Brand:: Китай

Сівалка зернова 16- ти рядна

64 039 Грн.

Сівалка зернова 16- ти рядна

Сівалка навісна зернова 16 рядна. Сівалка навісна зернотуковая з дисковими сошниками і катушечным висівним апаратом використовується для посіву насіння зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), бобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, бо..

Brand:: Китай

Сівалка зернова Заря 18- ти рядна

74 009 Грн.

Сівалка зернова Заря 18- ти рядна

Сівалка зернова 18-рядна тракторна для посіву пшениці, вівса, жито, ячмінь, горох, соя, ріпак, гірчиця, гречка, просо та одночасним внесенням гранульованих добрив.Особливість зернових сівалок Зоря - посилена рама і барабан, що прикочує, прозорі зерно..

Brand:: Китай

Сівалка зернова 18-ти рядна

69 024 Грн.

Сівалка зернова 18-ти рядна

Зернова сівалка 2BFX-18 підходить для використання в фермерських та селянських господарствах - для посіву насіння різних культур: зернові, льон, бобові та культури, що схожі з зерновими.Сівалка 2BFX-18 агрегатується з тракторами потужностями від 45 д..

Brand:: Китай

Сівалки зернові 2BFX-20, -22, -24

Уточнюйте ціну

Сівалки зернові 2BFX-20, -22, -24

Сівалка зернова навісна Сівалки зернові 20,22,24 рядні призначені для посіву насіння зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), бобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби) і льону, а також близьких до зернових за розмірами насіння і н..

Brand:: Китай

Сівалка зернова 8-рядна СЗ-1 (CI7)

24 800 Грн.

Сівалка зернова 8-рядна СЗ-1 (CI7)

Сівалка зернова 8 ряд.Сівалка призначена для посіву таких зернових культур як кукурудза, соя, квасоля, буряк, пшениця, соняшник, ячмінь, жито, овес та інші.Робочий процес включає в себе висів 8-ми рядів. Сівалка нарізає борозни, а висівній механізм, ..

Brand:: Крючков

Сівалка зернова 12-рядна СЗ-2 (СІ8)

40 000 Грн.

Сівалка зернова 12-рядна СЗ-2 (СІ8)

Сівалка зернова 12 рядна для тракторів  СЗ-2 (СІ8) - двенадцатирядная зернова сівалка. Призначена для посадки пшениці, сої, кукурудзи, квасолі, буряків, соняшнику, ячменю, жита, вівса та інших зернових культур. Агрегатується з минитракторами ві..

Brand:: Крючков

Сівалка «СТВТ-4» овочева

29 200 Грн.

Сівалка «СТВТ-4» овочева

Сівалка овочева для тракторів  Сівалка «СТВТ-4» - сівалка точного висіву четырехрядная для мінітракторів. Призначена для посіву насіння різної величини овочевих культур на попередньо підготовленому земельній ділянці. Сівалка одночасно нарізає б..

Brand:: Крючков

Розсадосаджалка 2 рядна

21 000 Грн.

Розсадосаджалка 2 рядна

Рассадосажалка дворядна призначена для висадки різних типів і видів рослин (капусти, салату,селери,томатів,перцю полуниці, цибулі та інших висотою від 5 до 20 див)Крок посадки розсади від 50 до 115 див. Диски, які висаджують розсаду, мають отвори, ро..

Brand:: Польща

Сівалки овочеві 2BGYF-4, -5

Уточнюйте ціну

Сівалки овочеві 2BGYF-4, -5

Сівалка овочева для тракторів   Овочева сівалка точного висіву швидко і ефективно висівають широкорядним способом з точно заданим інтервалом у рядку насіння овочевих і просапних культур. Одночасно відбувається дозоване внесення гранульованих д..

Brand:: Китай

Сівалки овочеві 2BYF-3, -5, -6

Уточнюйте ціну

Сівалки овочеві 2BYF-3, -5, -6

Сівалка овочева начіпна Сівалка овочева начіпна з долотовидными сошниками висівають широкорядним способом сім'я овочевих і просапних культур. Одночасно відбувається дозоване внесення гранульованих добрив на задані глибину і відстань від посіву. Відс..

Brand:: Китай

Сівалка зернова Заря 14-ти рядна

58 287 Грн.

Сівалка зернова Заря 14-ти рядна

Особливістю зернових сівалок Зоря є: посилена рама і барабан що прикочує, прозорі зерноуловлювачі зі склопластику, потужніші сошники з чотирма підшипниками.Сівалка зернова 14 рядна призначена для посіву насіння зернових, зернобобових, дрібнонасіннєви..

Brand:: Китай

Сівалка СУ-8М

Уточнюйте ціну

Сівалка СУ-8М

Сівалки СУ-8М та їх модифікації призначені для пунктирного висівання каліброваних і некаліброваних відсортованих насіння кукурудзи,соняшнику,рицини,сорго,кормових бобів,квасолі,сої з одночасним внесенням мінеральних добрив та прикочуванням ґрунту в р..

Показано з 1 по 17 із 17 (1 сторінок)

Відмінна навісна сівалка для тракторів дозволить вам механізувати виробництво і значно скоротити витрати своїх сил і енергії. Зернові та овочеві моделі обладнані дисковими сошниками і котушковим сеятельним апаратом. Завдяки такій конструкції їх можна використовувати для посіву насіння зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), бобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби) і льону, а також близьких до зернових за розмірами насіння і нормам висіву (гречка , просо, сорго, люцерна). Техніка дивно довговічна, практична і проста в експлуатації.


Навісні сівалки для тракторів

Представлені в цьому розділі навісні сівалки для тракторів виробляють не тільки безпосередньо посів овочевих і зернових культур, але ще і дозування та внесення в грунт гранульованих мінеральних добрив. Обладнання оснащене дисковими передніми вирівнювачем грунту. Робоча швидкість пересування такого обладнання може складати приблизно 6 км / год, а глибина посіву насіння досягає 20-40 мм. Відзначимо, техніка може працювати з міжряддями різної ширини. Зручна і практична, вона вже стала обов'язковим елементом на будь-якому фермерському господарстві.


Зернові та овочеві сівалки

Навісні сівалки для тракторів досить універсальні, адже з їх допомогою можна висівати як овочеві, так і зернові культури. Вони впораються з таким завданням швидко і без зайвих проблем. Механізм буде функціонувати без будь-яких збоїв і поломок протягом тривалого періоду часу. Ми відповідаємо за якість кожної представленої моделі, тому з радістю укладемо з вами гарантійний договір терміном один рік. Наше обладнання - це кращий варіант з усіх представлених на сучасному ринку. Переконайтеся в цьому самостійно!

Онлайн курсы IT