Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Розкидачі мінеральних добрив

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Розкидач мін. добрив 200 л

10 100 Грн.

Розкидач мін. добрив 200 л

Призначенням одноциліндрового розкидачі добрив РУМ-200 польського виробництва є механізоване розподіл мінеральних добрив на оброблюваної площі.Розкидувач моделі РУМ-200 агрегатується з тракторами з допомогою стандартної трехточечной навішування. Неве..

Brand:: Польща

Розкидач мін. добрив 300 л

10 200 Грн.

Розкидач мін. добрив 300 л

Розкидач мінеральних добрив 300 л однодисковий, пластмасовий Тукорозкидачи - навісні машини, які призначені для рівномірного розподілу міндобрив (туків) поверхнею поля Навісні розкидачі прості в регулюванні та експлуатації. Завдяки компактній конст..

Brand:: Польща

Розкидач мін. добрив 500 л

10 400 Грн.

Розкидач мін. добрив 500 л

Розкидач мінеральних добрив 500 л однодисковий, пластмасовий  Розкидання призначені для поверхневого внесення твердих мінеральних добрив в гранульованому і кристалічному вигляді на полях, підживлення озимих культур в період вегетації.Технічні х..

Brand:: Польща

Розкидач мін. добрив Jar-met 650 однодисковий (металевий бак)

Уточнюйте ціну

Розкидач мін. добрив Jar-met 650 однодисковий (металевий бак)

Розкидач мінеральних добрив однодисковий 650 л металевийТехнічні характеристикимодель Jar-met 650 металевийЄмність 650 л. Кількість розсіюючих дисків 1 диск Кількість розсіює лопаток 4 шт. Оберти ВВП-540 об. / Хв Робоча швидкість 4-13 км / год Ш..

Brand:: Польща

Розкидач мін. добрив 0,8-1,0 т дводисковий

41 000 Грн.

Розкидач мін. добрив 0,8-1,0 т дводисковий

Розкидач тракторний для мінеральних добрив 800, 1000 кг, двухдисковий  Технічні характеристики: Модель РД-1000 Ширина розсіювання м 8 - 24 Тип - навісний Кількість розсіюючих дисків шт 2 Кількість отворів на диску шт 6 Кількість розиваючих лопат..

Brand:: Польща

Розподільник мін. добрив РУ-7000

Уточнюйте ціну

Розподільник мін. добрив РУ-7000

Розподільника мінеральних добрив призначений для транспортування і поверхневого внесення твердих мінеральних добрив, вапнякових матеріалів та хімічних меліорантів. Машина має привід транспортера, що подає як від колеса машини, що забезпечує синхроніз..

Brand:: Бобруйскагромаш

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Простим і доступним за вартістю обладнанням для висіву та внесення мінеральних добрив є тракторні розкидачі.

Пристрої дискового і маятникового типів відрізняються високою продуктивністю, а також можливістю точно відміряти необхідну порцію внесення.

Навісне обладнання даного типу призначений для тракторів класу 14 кН. При виборі пристроїв необхідно враховувати обсяг бункера для сухої продукції і потужність сільськогосподарської техніки. В іншому випадку, застосування агрегатів буде неефективним.


Розкидачі мінеральних добрив для тракторів

Щоб досягти максимальної ефективності, необхідно застосовувати розкидачі для мінеральних добрив з солідним об'ємом бункера.

Тракторне обладнання, куди входять в себе достатню кількість сухої продукції, допоможе уникнути зайвих переміщень техніки до місця дислокації, що значно економить час і паливо.

Дискового типу пристрою є найбільш універсальними. Устаткування для тракторів забезпечує рівномірний розподіл сухої продукції по оброблюваної площі, навіть при наявності малого запасу кошти в бункері. Агрегати також відрізняються високою продуктивністю, що дозволяє їх задіяти для обробки значних за розмірами площ.


Навісні тракторні розкидачі

В асортименті інтернет-магазину представлений великий вибір тракторних навісних розкидачів, які відрізняються простий регулювання. Устаткування придатне для мінеральних добрив в гранульованої і в кристалічній формі. Високоефективні пристрої для тракторів однаково добре впливають на культури при посіві, а також на досить високі і зрілі рослини.

Продукція провідних виробників доступна за найвигіднішими цінами. Постійно в наявності моделі з бункерами на 300, 500, 650, 1000, 1600, 2000 літрів, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для ділянок різних розмірів.

Онлайн курсы IT