Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Сівалки для мотоблоків і мототракторов

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Сівалка «СТВ-4»

17 300 Грн.

Сівалка «СТВ-4»

Сівалка «СТВ-4» (4-х рядна)  Сівалка "СТВ-4" - сівалка точного висіву четырехрядная. Призначена для посіву насіння різної величини зернових та овочевих культур на попередньо підготовленому земельній ділянці. Сівалка одночасно нарізає борозни, в..

Brand:: Крючков

Сівалка «СТВ-2»

10 800 Грн.

Сівалка «СТВ-2»

Сівалка «СТВ-2» (2-х рядна)  Сівалка "СТВ-2" - сівалка точного висіву дворядна. Призначена для посіву насіння різної величини зернових та овочевих культур на попередньо підготовленому земельній ділянці. Сівалка одночасно нарізає борозни, висіва..

Brand:: Крючков

Сівалка зернова

Уточнюйте ціну

Сівалка зернова

Зернова сівалка..

Brand:: Китай

Сівалка овочева СОМ-4/1 (ЩВА-96/6; РМ1050) мотоблочная

Уточнюйте ціну

Сівалка овочева СОМ-4/1 (ЩВА-96/6; РМ1050) мотоблочная

Сівалка овочева мотоблочная  Сівалка овочева мотоблочная для висіву дрібнонасіннєвих культур СОМ-4/1(ЩВА-96/6; РМ1050) призначена для пунктирного висіву дрібнонасіннєвих овочевих культур, таких як томат, буряк, цибуля, редиска, морква та інСіва..

Сівалка овочева СОМЛ 4/1 (ВПС27-10/4) мотоблочная легка

Уточнюйте ціну

Сівалка овочева СОМЛ 4/1 (ВПС27-10/4) мотоблочная легка

Сівалка мотоблочная легка СОМЛ 4/1  Сівалка механічна точного висіву СОМЛ 4/1 (ВПС27-10/4) для мотоблока призначена для точного висіву дрібнонасіннєвих овочевих культур, таких як томат, буряк, цибуля, редиска, морква та ін Якісний посів забезпе..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Процедура ручного посіву зерна і овочів вимагає чималих витрат часу і трудових ресурсів. Щоб швидко і якісно впоратися з такою роботою, слід придбати додаткове навісне обладнання для мотоблоків або мототракторов. За допомогою сівалки зернової або овочевий можна в найкоротші терміни посіяти насіння рослин на великих городах. Конструкції дозволяють рівномірно розподіляти кількість посіяних зерен в борознах, дотримуючись однакову відстань між сусідніми рядами.


Сівалки зернові і овочеві: принцип роботи

Сівалки зернові і овочеві функціонують за простим принципом. Перед початком робіт необхідно занурити насіння або зерна рослин в спеціальні осередки. Далі потрібно налаштувати глибину посіву, відстань між рядами і щільність розподілу насіння в розрахунку на один погонний метр (для цього в агрегатах передбачені спеціальні регулятори).

Агрегат, підключений до с / г машини, під час руху формує в грунті борозни заданої глибини, насіння в автоматичному режимі розподіляються в освічених поглибленнях, після чого борозни засипаються грунтом за допомогою спеціальних загортачем.

Залежно від конструктивних особливостей цих пристроїв для мотоблоків і мототракторов, за один робочий цикл можна висадити від двох до п'яти рядів рослин.

 

Продаж навісного обладнання для мотоблоків, мототракторов

Компанія «Мініфермер» представляє якісні навісні модулі для мотоблоків і мототракторов. У каталозі представлені різні модифікації сівалок зернових та овочевих. Для швидкого пошуку підходящої моделі слід скористатися зручним пошуковим фільтром, ввівши потрібні значення у відповідні поля в лівій частині сторінки.

На всю техніку видається довгострокова гарантія фірми-виробника.

Онлайн курсы IT