Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

LOVOL (FOTON)

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Lovol TE 354 з кабіною (реверс)

503 142 Грн.

Lovol TE 354 з кабіною (реверс)

Динаміку зростаючого попиту на міні-трактор Foton Lovol TE354 визначає його багата комплектація, що зумовлює надійну експлуатацію машини в цілому і кожного її елемента окремо. Конструктивність моделі (для загальної характеристики її відмінностей) об'..

Brand:: Lovol

Мінітрактор Lovol FT 354 кабіна (двосекційний гідророзподільник, реверс)

482 178 Грн.

Мінітрактор Lovol FT 354 кабіна (двосекційний гідророзподільник, реверс)

Динаміку зростаючого попиту на міні-трактор Foton Lovol FT354 c з кабіною визначає його багата комплектація, що зумовлює надійну експлуатацію машини в цілому і кожного її елемента окремо. Конструктивність моделі (для загальної характеристики її відмі..

Brand:: Lovol

Lovol TB 454 плюс з кабіною

654 084 Грн.

Lovol TB 454 плюс з кабіною

Мінітрактор від виробника «Foton Lovol» моделі TB 454 плюс - це вибір на користь високої продуктивності, додаткової потужності, а також функціональності і зручностей.Мінітрактор загального призначення Lovol TB 454 плюс оснащений механічною синхронізо..

Brand:: Lovol

Foton Lovol FT 504 AC с кондиціонером

754 713 Грн.

Foton Lovol FT 504 AC с кондиціонером

Мета створення трактори Foton Lovol FT 504 AC з кондиціонером – отримати максимальну віддачу робочого потенціалу техніки, вкладаючись у розвиток єдиної збалансованої системи в роботі двигуна, мостів, трансмісії і гідравліки. Модель використовує потуж..

Brand:: Lovol

Lovol TB 504 Euro

727 459 Грн.

Lovol TB 504 Euro

Мета створення трактори Foton Lovol ТВ-504 – отримати максимальну віддачу робочого потенціалу техніки, вкладаючись у розвиток єдиної збалансованої системи в роботі двигуна, мостів, трансмісії і гідравліки. Модель використовує потужну конструктивну ба..

Brand:: Lovol

Lovol FT 454

Уточнюйте ціну

Lovol FT 454

Мета створення трактори Foton Lovol FT-454 – отримати максимальну віддачу робочого потенціалу техніки, вкладаючись у розвиток єдиної збалансованої системи в роботі двигуна, мостів, трансмісії і гідравліки. Модель використовує потужну конструктивну ба..

Brand:: Lovol

Lovol FT 504

Уточнюйте ціну

Lovol FT 504

Мета створення трактори Foton Lovol TB-454 Плюс – отримати максимальну віддачу робочого потенціалу техніки, вкладаючись у розвиток єдиної збалансованої системи в роботі двигуна, мостів, трансмісії і гідравліки. Модель використовує потужну конструктив..

Brand:: Lovol

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Компанія FOTON LOVOL International Heavy Industry Co., Ltd., заснована в 1998 році, до теперішнього часу з невеликого підприємства з випуску рисозбиральних комбайнів перетворилася в лідера машинобудівної галузі, одного з найбільших виробників будівельної техніки, сільськогосподарських машин і комплектуючих.

За роки свого динамічного розвитку компанія FOTON LOVOL офіційно отримала почесний статус «Найважливіше підприємство з виробництва сучасної техніки і впровадження передових технологій в країні», «Кращий науково-дослідний інститут», «Краще підприємство, що знаходиться під державним контролем», «Найвідоміший бренд Китаю »,« Бренд з найкращим співвідношенням ціна-якість »і т. д.

Основна продукція компанії - трактори та міні-трактори, комбайни, фронтальні навантажувачі, екскаватори, малотоннажні машини, роторні бурові установки, дизельні двигуни і коробки передач для тракторів і комбайнів - завоювала світову популярність завдяки високій якості, надійності в експлуатації, ергономічності керування, простоті обслуговування.

Постійні комплексні дослідження, розробка, виготовлення пробних партій і випробування нових тракторів, що проводяться компанією, а також власна розгалужена мережа по ремонту, технічного і сервісного обслуговування дозволяє йти в ногу з часом і відповідати зростаючому споживчому попиту.

Онлайн курсы IT