Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Грунтофреза WIRAX 1.6 м.

  • 47 300 Грн.
  • Виробник: WIRAX
  • Модель: ФГН160
  • Наявність: В наявності

Грунтофреза навісна WIRAX 1.6 м. З шириною захвату 1.6 м призначена для суцільної передпосівної обробки середніх та важких ґрунтів, знищення бур'яну, перемішування добрив і рослинних залишків з грунтом і міжрядної обробки в садах і виноградниках на глибину до 15 см. Фреза агрегатується з тракторами, які мають 3-х точкову навісну систему та частоту обертання ВВП 540 об / хв.

Фреза складається з рами з механізмом регулювання заслінки, опорних коліс, правого і лівого роторів, на яких кріпляться ножі та конічного редуктора. Її робочі органи - пластинчасті ножі, всього 48 шт., Закріплені на обертових валах. Вісім секцій з ножами (по 6 ножів в кожній секції), виготовленими з високоміцної легованої сталі, справляються з обробкою будь-яких типів грунтів. Завдяки спеціальній особливій формі ножів, за рахунок якої вони входять в грунт під оптимальним кутом, забезпечується поліпшене розпушування і знижуються навантаження на основні механізми.

Грунтофреза створює оптимальну щільність ґрунту завдяки високому ступеню кришіння, підвищує її біологічну і біохімічну активність, що сприяє підвищенню врожайності різних культур. Барабан приводиться в обертання від валу відбору потужності трактора. При фрезеруванні грунт розривається на частини ножами або зубами, укріпленими на дисках барабана фрези, вдаряється об щитки його кожуха і кришиться на дрібні грудочки. В результаті виходить рівна, добре розпушена поверхню.

Глибину оброблення можна регулювати завдяки отворам на стійках транспортувальних коліс.

Регулювання коліс по центру дозволяють використовувати її для культивації стерні, а також оберігають фрезу від зайвого поглиблення. Продуктивність фрези 0.75-0.95 га / год. Робоча швидкість до 5 км / год. Вага 310 кг.

Виробник передбачив кожух особливої ​​форми, який максимально ефективно захищає оператора, що знаходиться недалеко від працюючого агрегату, від вилітають з-під фрез дрібних каменів і земляних грудок.


Почвофреза
Глибина обробки 150.0 (мм)
Кількість робочих органів 48 (шт.)
Комплектація без вала карданного
Маса 310 кг
Оберти фрези, об./хв. 0.75-0.95
Обороти ВВП, об./хв. 540
Потреба в потужності трактора 35.0 (л.с.)
Робоча швидкість 5.0 (км/ч)
Ширина захоплення 1600 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Онлайн курсы IT