Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Картоплекопалка дворядна для мінітрактора

  • 19 600 Грн.
  • Виробник: Крючков
  • Модель: КК20
  • Наявність: В наявності

Картоплекопач дворядний для трактора призначений для механізованого викопування картоплі, відділення бульб від землі і укладання на поверхню для подальшого ручного збору. Також можлива прибирання цибулі, буряка, часнику і моркви типу шантоне.

Перевагою дворядною картоплекопалки, порівняно з однорядною, є підвищена продуктивність роботи і зниження питомої витрати палива при збиранні картоплі.

Картоплекопалка приводиться в дію від валу відбору потужності трактора через карданний вал. На рамі картоплекопач встановлений редуктор оригінальної конструкції, який приводить в дію механізми активних ножів і грохотів.

Триточкове причіпний пристрій спеціально розроблений для установки на трактора типу Т-25 Т-40. Має двосторонні пальці різного діаметру, а також різні отвори у верхній точці кріплення.

Регулювання глибини викопування здійснюється завдяки навісної системи трактора і опорних коліс. Є можливість регулювання кута атаки, також за допомогою навісної системи трактора. Опорні колеса кріпляться за допомогою болтових з'єднань, що дає можливість регулювання висоти розташування картоплекопалки щодо грунту. 


Основні
Кількість рядів підкопування 2
Ширина захоплення 60 см
Виробник Крючков
Країна виробник Україна
Габаритні розміри
Вага 95 кг
Висота 940 мм
Довжина 850 мм
Ширина 1380 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Онлайн курсы IT