Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Ремонт мотоблоків, мототракторов

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Переобладнання мотоблока в мототрактор

Уточнюйте ціну

Переобладнання мотоблока в мототрактор

Компанія «Минифермер» у Вишневому виконує переобладнання мотоблоків в мототрактора.Виконуємо перетворення мотоблоків наступних марок (виробників): Forte, Kentavr, Weima, Kipor, Garden Scout, Kama, Zirka, Зубр, Аврора, Добриня та інших у мототрактора...

Ремонт двигунів мотоблоків і мототракторов

Уточнюйте ціну

Ремонт двигунів мотоблоків і мототракторов

Виконуємо ремонт двигунів мототракторов і мотоблоків виробників Forte, Kentavr, Weima, Kipor, Garden Scout, Kama, Zirka, Мотор Січ, Зубр, Аврора, Нева, Салют, Добриня, Білорус (R175, R180, R190, R195, F168, F170, F177, F188 і інші).Ремонт двигателей ..

Ремонт КПП мотоблоків і мототракторов

Уточнюйте ціну

Ремонт КПП мотоблоків і мототракторов

Виконуємо ремонт коробок передач (КПП) мототракторов і мотоблоків виробників Forte, Kentavr, Weima, Kipor, Garden Scout, Kama, Zirka, Мотор Січ, Зубр, Аврора, Нева, Салют, Добриня, Білорус та інші.Ремонт КПП мототракторов і мотоблоків – складний проц..

Технічне обслуговування мотоблоків і мототракторов

Уточнюйте ціну

Технічне обслуговування мотоблоків і мототракторов

Виконуємо технічне обслуговування мототракторов і мотоблоків виробників Forte, Kentavr, Weima, Kipor, Garden Scout, Kama, Zirka, Мотор Січ, Зубр, Аврора, Нева, Салют, Добриня, Білорус та інших.Процедура своєчасного ТЕ мототракторов і мотоблоків в сер..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Виконуємо ремонт мототракторов і мотоблоків наступних марок (виробників): Forte, Kentavr, Weima, Kipor, Garden Scout, Kama, Zirka, Мотор Січ, Зубр, Аврора, Нева, Салют, Добриня, Беларус та інші.

Якісний ремонт мототракторов і мотоблоків на певному етапі їх використання - неминучий фактор, який подовжує працездатність і можливість експлуатації техніки.

Сервісних центр компанії «Мініфермер» пропонує всі послуги по ремонту та техобслуговування мототракторов і мотоблоків на умовах взаємовигідної співпраці з покупцем, вирішуючи навіть самі нестандартні завдання в стислі терміни.

Комплекс робіт по обслуговуванню мототракторов і мотоблоків включає весь спектр послуг по заміні і ремонту:

  • двигуна,
  • КПП,
  • зчеплення,
  • гідравліки,
  • електропроводки,
  • інших вузлів, агрегатів і систем,
  • а також корпусні роботи (в тому числі із застосуванням зварювання), установку додаткових опцій, заміну витратних матеріалів і планові ТО.

Професіоналізм співробітників дозволяє усувати будь-які неполадки, використовуючи багаторічний досвід і потужну матеріальну базу - власний склад оригінальних запчастин і витратних матеріалів. При цьому завжди здійснюється багаторівнева перевірка і контроль на всіх етапах ремонтних робіт.

Виконання зобов'язань за заявкою на ремонт (в телефонному режимі або режимі он-лайн) починається з узгодження переліку послуг і передбачає обов'язковий виїзд до замовника, в разі необхідності доставки техніки транспортом компанії.

Досвідчені майстри виробляють повну діагностику техніки в цілому, а також окремих її вузлів і деталей. Видається висновок фахівців сервісного центру про вартість та обсяги ремонтних робіт. Здійснюється безпосередньо сам ремонт, оплата замовника за надані послуги та видача техніки клієнту в справному стані з наданням гарантії.

Ми завжди готові допомогти Вам з ремонтом мототракторов і мотоблоків.

Звертайтеся за адресою: Київська обл., Вишневе, вул. Київська, 8А,

тел. 050-357-31-17, 098-877-94-62

Онлайн курсы IT