Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

DONGFENG

У даній категорії немає товарів.

З моменту свого заснування в 1952 році, один з провідних концернів КНР Changzhou Dongfeng Agricultural Machinery Group Co., Ltd. і сьогодні орієнтований на забезпечення сільського господарства якісної і надійної технікою. Велика дилерська мережа компанії (з представництвами понад, ніж в 105 країнах) стала більш чутливою до вимог фермерів по всьому світу і продовжує оновлювати лінійку своїх тракторів (для різних кліматичних зон, різних зернових культур і способів землеробства.)


За свою більш ніж піввікову історію компанія Dongfeng стала одним з лідерів китайського ринку з виробництва простих, надійних і економічних тракторів і міні-тракторів з повним приводом потужністю від 24 до 50 л. с. В останні роки компанія не без успіху розвиває випуск нової лінійки тракторів потужністю до 125 л. с., розширюючи свою частку ринку.


Основний принцип роботи компанії - постійний контроль якості. Концерн самостійно виконує штампування, виливок, виготовлення і збірку техніки на сучасних автоматичних лініях, здійснюючи повний виробничий цикл. Продукція випускається відповідно до міжнародних стандартів, що підтверджується сертифікатами якості, відзначається престижними дипломами (нагородами) на спеціалізованих виставках і користується визнанням споживачів - одним з важливих чинників вибору техніки Dongfeng.

Онлайн курсы IT