Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

JINMA

У даній категорії немає товарів.

Бренд Jinma (Джинма) належить компанії Mahindra Yueda (Yancheng) Tractor Co., Ltd. і в перекладі з китайської означає «золота кінь». Завод Mahindra Yueda (Yancheng) Tractor Co., Ltd. - спільне підприємство (Китай-Індія), що пройшло сертифікацію ISO 9001 в 2008 році.

Продуктивність заводу - 100 000 тракторів на рік, які на сьогоднішній день поставляються в 100 країн світу на п'яти континентах.

Політика підприємства Jinma Mahindra Yueda (Yancheng) Tractor Co., Ltd. - виробляти конкурентно здатну продукцію, що відповідає запитам численних споживачів. Трактори під брендом Jinma (Джинма) володіють великим тяговим зусиллям і функціоналом в своєму класі, але при цьому прості в експлуатації, досить надійні і економічні по витраті палива.

Випуск тракторів Jinma в широкому діапазоні, від 16 до 125 кінських сил і приводом на два і чотири колеса відповідно, обумовлює досить широку сферу їх застосування: сільськогосподарські роботи, перевезення вантажів, будівництво, комунальне обслуговування територій і доріг та ін.

Щоб підтримувати якість продукції та підвищувати довіру до техніки, завод на постійній основі проводить навчання і підвищує кваліфікацію своїх кадрів, виробляє запасні частини і розвиває сервісну підтримку у всіх країнах, куди поставляються трактора і супутнє обладнання.

Онлайн курсы IT