Передзвонити менi
Передзвонити менi
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-14:00
Всі категорії

Переобладнання мотоблоків в трактора

У даній категорії немає товарів.

Компанія «Мініфермер» в Вишневому виконує переобладнання мотоблоків в мототрактора.

Коли на Ваш звичайний мотоблок лягає все більше і більше завдань в побуті або господарстві, має сенс задуматися про перетворення агрегату в мототрактор - універсальну техніку, виготовлену на базі мотоблока. Перевага такої реконструкції - зручність управління і комфорт для користувача. Всі функції управління (кермо, гальма, робота з навісним обладнанням) доступні з робочого місця оператора, оснащеного комфортним сидінням. Якість і продуктивність праці при цьому значно зростає.

Сервісний центр компанії «Мініфермер» пропонує всі послуги з питань переобладнання мотоблоків в мототрактора на умовах взаємовигідної співпраці з покупцем, вирішуючи навіть самі нестандартні завдання в стислі терміни. Професіоналізм співробітників дозволяє виконувати такі роботи, використовуючи багаторічний досвід, потужну матеріальну базу (власний склад оригінальних запчастин і витратних матеріалів) і багаторівневий контроль на всіх етапах робіт, що проводяться.

На допомогу рішенням таких завдань - універсальні комплекти для переобладнання мотоблока в мототрактор. Це може бути як повноцінний набір (з рульовим колесом, сидінням, спинкою, рамою, гальмівним циліндром і важелями управління), так і окремі його складові (задній або передній підйомний механізм, комплект для установки активної грунтофрези, гідравліка для мінітрактора або зібраний адаптер з гальмами ). Мета і результат переобладнання техніки в компанії «Мініфермер», безсумнівно, один - мінімум зусиль і коштів покупця.

Виконання зобов'язань за заявкою на переобладнання мотоблока в мототрактор (в телефонному режимі або режимі он-лайн) починається з узгодження переліку послуг і передбачає обов'язковий виїзд до замовника, в разі необхідності доставки техніки транспортом компанії.

Досвідчені майстри виробляють повну діагностику агрегату в цілому, окремих його вузлів і деталей, дають оцінку доцільності і можливості перетворення всього механізму в мототрактор. Потім здійснюються всі узгоджені роботи по перетворенню техніки і оплата наданих послуг клієнтом. Універсальний мототрактор на базі мотоблока готовий до експлуатації в Вашому домашньому (фермерське) господарство - завершальний етап реконструкції.


Ми завжди раді допомогти Вам з переобладнанням мотоблока в мототрактор.

Звертайтеся за адресою: Київська обл., Вишневе, вул. Київська, 8А,

тел. 050-357-31-17, 098-877-94-62

Онлайн курсы IT